Hakkımızda

Hakkımızda

Büromuz 2012 yılında Avukat Tuğrul Kurtcephe tarafından kurulmuş olup, özellikle ticaret hukuku ve gayrimenkul hukuku alanlarında ağırlıklı olmak üzere hukukun çeşitli dallarında hizmet vermektedir.

 

Antalya’da yer alan büromuz müvekkillerinin istekleri doğrultusunda şirketlerin olağan hukuki işlerinin takibi ile yapacakları yatırımlarda ve kuracakları şirket türü konularında gerekli hukuki danışmanlık hizmetini sunmakta; kira sözleşmeleri, satış sözleşmeleri, inşaat sözleşmeleri, iş sözleşmeleri gibi tüm sözleşmelerin hazırlanması ve müzakere edilmesi hususunda müvekkillerine hukuki yardımlarda bulunmaktadır.

 

Kurtcephe Avukatlık Bürosu müvekkillerinin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde anlayarak, kendilerine profesyonel, uygulanabilir, verimli çözümler sunmayı hedef edinmiştir. Hukuk dünyasında meydana gelen değişimlere ve toplum düzeninin getirdiği yeniliklere uyum sağlayarak, gelişen bakış açısıyla, dürüstlük kuralı ışığında meslek kurallarımıza saygımızı ön planda tutarak müvekkillerimize uzun yıllar hizmet vermeyi arzulamaktadır.

Kurtcephe Avukatlık Bürosu 2012 yılında Avukat Tuğrul Kurtcephe tarafından kurulmuştur. İlk ve ortaokul öğrenimini Ankara’da tamamlayan Avukat Tuğrul Kurtcephe, lise öğrenimini Antalya Karatay Lisesi’nde tamamlamıştır.2010 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirmiş, stajını tamamlayıp 2011 yılında Antalya Barosu’na kaydolmuştur. Antalya Barosu’na bağlı olarak serbest avukatlık mesleğini sürdürmektedir. İyi derece İngilizce bilen Avukat Tuğrul Kurtcephe, özellikle şirketler hukuku, ticaret hukuku, gayrimenkul hukuku ve kentsel dönüşüm hukuku alanlarında hizmet vermektedir.

Kurtcephe | Avukatlık Bürosu