Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Bu Internet sitesinde bulunan bilgiler Kurtcephe Avukatlık Bürosu tarafından, Türkiye Barolar Birliği’nin meslek kuralları ve yürürlükteki Avukatlık Kanunu uyarınca sadece bilgi amaçlı olarak temin edilmektedir.

Bu Internet sitesinde yer alan bilgiler reklam veya diğer bir ticari amaca hizmet etmemektedir ve bu amaçlarla veya Türkiye Barolar Birliği’nin meslek kurallarına aykırı herhangi diğer bir amaçla kullanılamaz; hiçbir şekilde hukuki tavsiye veya görüş teşkil etmez veya bunların yerine geçmez; Kurtcephe Avukatlık Bürosu ve ziyaretçi arasında avukat-müvekkil ilişkisi yaratmaz ve güncel hukuki gelişmeleri yansıtmayabilir.

Kurtcephe Avukatlık Bürosu, bu Internet sitesinde yer alan bilgilerden ve ziyaretçilerin bu Internet sitesinde verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirecekleri işlem ve eylemlerden sorumluluk kabul etmemektedir. Büro’nun yazılı muvafakati olmadan bu Internet sitesine link verilemez.

Bu Internet sitesinde yer alan tüm bilgilere ve logoya ilişkin tüm fikri mülkiyet hakları Kurtcephe Avukatlık Bürosu’na aittir ve Kurtcephe Avukatlık Bürosu’nun yazılı muvafakati olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya kullanılamaz.

Kurtcephe | Avukatlık Bürosu